hiva-network.com

اطلاعیه واخبار - هیوا شبکه

 به نام خداوند مهربان

آشنایی با هیوا شبکه :

هیوا شبکه گروهی از کارشناسان و متخصصین شبکه و فناوری اطلاعات هستند که علاوه بر فعالیت در امر آموزش و برگزاری دوره ها و کارگاه های تخصصی شبکه ، پروژه های سازمانی و صنعتی در همین حوزه را نیز انجام می دهد. پیاده سازی واجرای ایده ها و طرح های جدید و بهینه روز، بر گرفته از حوزه آموزش برای سازمان ها و ادارات و منطبق بر استانداردهای جدید و به روز و همچنین انتقال تجربیات و اندوخته های کاری به کارآموزان از گرانبهاترین جنبه های ترکیب حوزه صنعت و آموزش است که به یاری خدا این شیوه با موفقیت در هیوا به اجرا درآمده است.

 اجرای پروژه های شبکه  در هیوا شبکه :

support

هم اکنون

  هیوا شبکه یک گام به جلو ...

پیاده سازی و اجرای ایده ها و طرح های جدید و بهینه روز، بر گرفته از حوزه آموزش برای سازمان ها و ادارات و منطبق بر استانداردهای جدید و به روز و همچنین انتقال تجربیات و اندوخته های کاری به کارآموزان از گرانبهاترین جنبه های ترکیب حوزه صنعت و آموزش است که به یاری خدا این شیوه با موفقیت در هیوا به اجرا درآمده است.

 پروژه ها شامل طراحی و Plannig شبکه، استاندارد سازی اتاق سرور، راه اندازی انواع سرورها و سرویس ها، پیاده سازی های شبکه و پشتیبانی و نگهداری از شبکه و سرویس های آن می باشد. که به منظور ارائه خدمات مشاوره و پشتیبانی های از راه دور به مدیران IT سازمان ها و ادارات ، اقدام به راه اندازی سرویس مشاوره و تیکتینگ تحت وب کردیم این سامانه تا حداکثر 24 ساعت پاسخگوی چالش ها و مشکلات و همچنین مشاوره به شما خواهد بود.این سایت شامل بخش های مختلفی از جمله مرکز آموزش ،سفارش سرویس جدید،بخش اخبار و بسیاری بخش های دیگر می باشد.

از بخش مرکز آموزش روال سرویس مشاوره و تیکتینگ (از طریق این سرویس تحت وب، کاربران سوالات و مشکلات خود را در حوزه های مشخص شده در قالب تیکت مطرح می کنند و  کارشناسان هیوا شبکه در اسرع وقت به آن ها پاسخ می دهند. به کمک این سرویس کاربران می توانند برای راه اندازی شبکه و سرویس های آن و همچنین رفع خطاها و مشکلاتی که ممکن است برای آن پبش بیاید، راهنمایی بگیرند تا بتوانند به درستی سرویس مربوطه را راه اندازی کنند و یا مشکل پیش آمده را برطرف نمایند.)خرید تیکت به صورت بازه یک ماهه بوده و در این مدت در نظر گرفته شده کاربران می توانند مشکلات و همچنین مشاوره های لازم را از ما دریافت کنند .و از طریق سرویس سفارش جدید از بخش های مشاوره سرویس های مایکروسافتی و  مشاوره سایر سرویس های شبکه می توانند اقدام به خرید سرویس مورد نظر خود کنند و یا از بخش مرکز آموزش ، بخش سوالات عمومی می توانند از ما سوال خود را بپرسند که از آدرس زیر قابل دسترسی می باشد:

  Support.hiva-network.com

 

روزی یک خط، فرمان با خط فرمان

حافظه کش DNS در کامپیوتر رو چطوری می شه پاک کرد؟ اینطوری :
Ipconfig /FlushDNS

بیشتر بگو!

به دوستانتان هم بگویید...

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دوره های جدید

 

کانال تلگرام و اینستاگرام هیوا شبکه

telegram Hivashabakeinstagram hiva.network

تجهیزات شبکه

هر جای ایران که هستید...
ما پشتیبان و مشاور شما هستیم...

 

سامانه مشاوره و پشتیبانی

سازمان ها و ادارات ...

کارخانه ها و شرکت ها ...

 

تا راه اندازی و نگهداری از

سرویس های شبکه شما ...

با ما در تماس باشید ...

 

تلفن: 33241269-13

تلفن: 33260041-13

ایمیل: info@hiva-network.com

محصول ویژه برای شما

در جستجوی محصول آموزشی خاصی هستید اما هرچه جستجو می کنید آن را نمی یابید ؟

به ما بگویید...