hiva-network.com

داکت:

داکت یا کانال یک محفظه ی پلاستیکی درب دار است که برای انتقال کابل های مختلف و محافظت از آنها استفاده می شود و این امکان را به ما می دهد که بدون تخریب دیوار به منظور عبور کابل ها بصورت توکار، یک ساختار روکار ولی منظم داشته باشیم. از آنجا که داکت ها معمولاً ضد آب نیستند معمولاً در مکان های مسقف استفاده می شوند.

انواع داکت:

داکت ساده: داکت های ساده می توانند در ساختمان های اداری، مسکونی، تجاری استفاده شوند و می توانند به صورت پشت ساده و یا چسب دار باشند که نصب آنها راحت تر انجام می شود و سیم و کابل ها در داخل آن قرار داده می شوند.

duct 03

داکت شیاردار: تفاوت این داکت ها با داکت های ساده در این است که روی بدنه ی آنها شیارهایی وجود دارد. از این داکت ها معمولاً در تابلوهای برق فشار قوی و فشار ضعیف برای قرارگیری سیم و کابل ها استفاده می شود.

duct 06

داکت کف خواب: این داکت ها روی زمین نصب می شود و با داشتن پارتیشن های داخلی برای عبور کابل و سیم مختلف استفاده می شود و در سایزهای مختلف استفاده می شود.

duct 02

داکت قرنیزی: این نوع داکت ظاهری شبیه به قرنیز دارد با این تفاوت که در بدنه داخلی آن امکان عبور انواع سیم ها و کابل ها وجود دارد و وظیفه دارند که این تجهیزات را نظم ببخشند و در عین حال سبب ایجاد زیبایی دکوراسیون فضای مورد نظر شما گردد.

duct 07

داکت های پارتیشن دار: در این نوع از داکت ها یک دیواره تعبیه شده است که داکت را به دو بخش مجزا تقسیم می کند که می توان در هر کدام از این بخش ها کابل های مجزایی عبور داد. به عنوان مثال می توانیم در یک بخش کابل های شبکه را عبور دهیم و در بخش دیگر سیم یا کابل برق را عبور دهیم تا با یکدیگر تداخل نداشته باشند.

duct 05

سایزهای استاندارد داکت ها بصورت زیر است:

 

تبلیغات شما :

هر جای ایران که هستید...
ما پشتیبان و مشاور شما هستیم...

 

سامانه مشاوره و پشتیبانی

سازمان ها و ادارات ...

کارخانه ها و شرکت ها ...

 

تا راه اندازی و نگهداری از

سرویس های شبکه شما ...

با ما در تماس باشید ...

 

تلفن: 33241269-13

تلفن: 33260041-13

ایمیل: info@hiva-network.com

محصول ویژه برای شما

در جستجوی محصول آموزشی خاصی هستید اما هرچه جستجو می کنید آن را نمی یابید ؟

به ما بگویید...