hiva-network.com

کارگاه تخصصی شبکه - هیوا شبکه

کارگاه Terminal service

کارگاه ترمینال سرویس

Terminalیعنی بصورتRemote  به سرور وصل شوید و بر روی سرور از راه دور کار کنید. این راه دور میتواند ازداخل منزل ، از محل کار ، و حتی از کشور دیگری باشد .

با استفاده از ویژگی این سرویس شما قادر خواهید بود جهت استفاده از منابع خود به سرور متصل شوید و کارهای خود را انجام دهید.از مزایای این سرویس این  است که در ویندوز سرور 2008تعداد نا محدودی User به کامپیوترهای مورد نظر متصل شوند کلاینتها بدون درنظر گرفتن شرایط سخت افزاری میتوانند کارهایی را که سرور انجام میدهد را انجام دهند مثلا کلاینتی که دارای سخت افزار قدیمی میباشد، نرم افزاری که نیازمند سخت افزار قوی می باشد را نمی تواند اجراکند اما باداشتن ترمینال سرویس میتواند آن برنامه را اجرا کند و شما می توانید از راه دور با این سرویس کارهای خود و حتی رفع خطاهای احتمالی بوجود آمده در سیستم را به راحتی انجام دهید و یا اینکه در صورت نیاز عملیات بروز رسانی سرورهای خود را انجام دهید.

به طور کلی می توان هدف از این کارگاه را این طور بیان کرد که:

با Terminal Services می توان به محیط کامل دسکتاپ دسترسی داشت. کاربران می توانند از درون یک شبکه یا از اینترنت ارتباط خود را برقرار کنند. Terminal Server سروری است که می تواند یک برنامه محیط دسکتاپ را برای کلاینت های Terminal Services فراهم کند.

بطورکلی ترمینال سرویس برنامه ای است که بر روی ویندوز سرور نصب می شود و امکان مدیریت از راه دور و در اختیار گیری صفحه یا میز کار سرور از راه دور را برای هر مشتری که از ترمینال سرویس استفاده می کند فراهم می سازد.

 

روزی یک خط، فرمان با خط فرمان

یک پوشه از کامپیوترت رو به صورت مخفی Share کن ! چطوری ؟
Net Share Hiva1$=E:\Hiva

بیشتر بگو!

دوره های جدید

 

کانال تلگرام و اینستاگرام هیوا شبکه

telegram Hivashabakeinstagram hiva.network

تجهیزات شبکه

هر جای ایران که هستید...
ما پشتیبان و مشاور شما هستیم...

 

سامانه مشاوره و پشتیبانی

سازمان ها و ادارات ...

کارخانه ها و شرکت ها ...

 

تا راه اندازی و نگهداری از

سرویس های شبکه شما ...

با ما در تماس باشید ...

 

تلفن: 33241269-13

تلفن: 33260041-13

ایمیل: info@hiva-network.com

محصول ویژه برای شما

در جستجوی محصول آموزشی خاصی هستید اما هرچه جستجو می کنید آن را نمی یابید ؟

به ما بگویید...