hiva-network.com

کارگاه تخصصی شبکه - هیوا شبکه

  کارگاه آموزشی  WDS

کارگاه WDS گروه اموزشی هیوا

 

 WDSدر واقع نسخه ی بروز شده ی سرویس RIS می باشدRIS یا Remote Installation Services تکنولوژیی برای نصب ویندوز به صورت اتوماتیک می باشد که می توانیم از آن برای ساخت و ایجاد ایمیج نصب یک سیستم عامل و یا تکمیل تنظیمات کامپیوتر از جمله تنظیمات دسکتاپ و Application ها استفاده کنیم.  که در نهایت این ایمیج ها از طریق شبکه برای نصب در اختیار کاربران کامپیوتر ها قرار می گیرند.

امروزه صرفه جویی در وقت و هزینه اهمیت زیادی پیدا کرده است و همه مدیران سازمان ها و شرکت ها به دنبال استفاده بهینه از وقت و نیروی انسانی و همینطور هزینه کمتر هستند.

سازمان یا شرکتی را در نظر بگیرید که به طور مثال 100 یا حتی 1000 کامپیوتر دارد و شما می خواهید بر روی همه آن ها ویندوز نصب کنید و یا سیستم ها را ارتقا دهید. شما فقط یک روز وقت دارید و تنها یک DVD ویندوز در اختیار دارید. همچنین بعضی سیستم ها DVD Rom  ندارند. با توجه به همه این مسایل آیا این کار شدنی نیست؟ با این محدودیت زمانی آیا می توان پشت تک تک کامپیوتر ها نشست و به نصب ویندوز پرداخت؟ فکر می کنید چند روز و یا چند هفته یا حتی ماه باید وقت صرف کرد؟ یا چه تعداد DVD ویندوز و نیروی انسانی استفاده کرد؟

در کارگاه WDS روشی را خواهید آموخت که به راحتی می توانید در کمتر از چند ساعت از پس این مسئولیت برآیید. در این کارگاه به شما آموزش خواهیم داد که با یکی از Role های موجود در سرور، بتوانید به طور همزمان و حتی با داشتن محدودیت های سخت افزاری نظیر نداشتن DVD ROM ، DVD Windows ، پورت USB و ... ویندوز را بر روی تعداد زیادی سیستم از طریق شبکه نصب نمایید.

 اهداف این کارگاه آموزشی:

 نصب و راه اندازی ، پیکربندی WDS

 معرفی مزایا و اجزای تشکیل دهنده WDS

 نصب ویندوز بر Client ها  از طریق WDS


 

 

روزی یک خط، فرمان با خط فرمان

یک پوشه از کامپیوترت رو به صورت مخفی Share کن ! چطوری ؟
Net Share Hiva1$=E:\Hiva

بیشتر بگو!

دوره های جدید

 

کانال تلگرام و اینستاگرام هیوا شبکه

telegram Hivashabakeinstagram hiva.network

تجهیزات شبکه

هر جای ایران که هستید...
ما پشتیبان و مشاور شما هستیم...

 

سامانه مشاوره و پشتیبانی

سازمان ها و ادارات ...

کارخانه ها و شرکت ها ...

 

تا راه اندازی و نگهداری از

سرویس های شبکه شما ...

با ما در تماس باشید ...

 

تلفن: 33241269-13

تلفن: 33260041-13

ایمیل: info@hiva-network.com

محصول ویژه برای شما

در جستجوی محصول آموزشی خاصی هستید اما هرچه جستجو می کنید آن را نمی یابید ؟

به ما بگویید...