hiva-network.com

کارگاه تخصصی شبکه - هیوا شبکه

 معرفی مدارک بین المللی

  امروزه همه ما شاهد پیشرفت های بسیار سریع در دنیای IT می باشیم. وجود اصل رقابت میان کمپانی های بزرگ نرم افزاری موجب گردیده که این صنعت هر چه بیشتر چهره تخصصی به خود بگیرد، به طوری که می بینیم تقریبا به صورت روزانه تکنولوژی ها و سرویس های تخصصی جديدی از جانب این کمپانی ها ارائه می شود.

 مسلما اولین شرط استفاده این تکنولوژی ها در سازمان ها و شرکت های مختلف، در اختیار داشتن افرادی متخصص است که با داشتن دانش لازم بتواند این تکنولوژی ها را به شکلی کاربردی پیاده سازی کرده و به کار گیرند. جهت رفع این مشکل، کمپانی های نرم افزاری بزرگ از جمله شرکت Microsoft برای کلیه تکنولوژی های تخصصی خود، آزمون ها و مدارکی در نظر گرفته اند که به صورتی انکار ناپذیر، تخصص و دانش بالای افراد را در رشته مربوط تایید می کند.

 افرادی که هر یک از مدارک شرکت Microsoft را اخذ نمایند به عنوان MCP ) Microsoft Certified Professional ) شناخته می شوند. این افراد از سایر پرسنل IT متمایز می باشند و می توانند به صورتی تخصصی از محصولات و تکنولوژی های شرکت Microsoft استفاده کنند. این موضوع به روشنی قابل درک است که اخذ این مدارک می تواند امنیت شغلی شما را تضمین کرده و موجب ترقی اعتبار شما به عنوان یک فرد متخصص شود.

روزی یک خط، فرمان با خط فرمان

حافظه کش DNS در کامپیوتر رو چطوری می شه پاک کرد؟ اینطوری :
Ipconfig /FlushDNS

بیشتر بگو!

کانال تلگرام و اینستاگرام هیوا شبکه

telegram Hivashabakeinstagram hiva.network

تجهیزات شبکه

هر جای ایران که هستید...
ما پشتیبان و مشاور شما هستیم...

 

سامانه مشاوره و پشتیبانی

سازمان ها و ادارات ...

کارخانه ها و شرکت ها ...

 

تا راه اندازی و نگهداری از

سرویس های شبکه شما ...

با ما در تماس باشید ...

 

تلفن: 33241269-13

تلفن: 33260041-13

ایمیل: info@hiva-network.com

محصول ویژه برای شما

در جستجوی محصول آموزشی خاصی هستید اما هرچه جستجو می کنید آن را نمی یابید ؟

به ما بگویید...