hiva-network.com

کارگاه تخصصی شبکه - هیوا شبکه

 با متد آموزشی هیوا بیشتر آشنا شوید !

گروه آموزشی هیوا حاصل تخصص و تجربه ی افرادی است که وقت و انرژی خود را صرف انجام پروژه ها و آموزش دوره های شبکه کرده اند وجهت ارتقا سطح دانش آموختگان و علاقمندان شبکه در صدد انتقال این تجارب ، دانش و مهارت ها  هستند .تا راهی روشن را برای را به سوی فردا فراهم آورند .

هیوا با جدیدترین و کارآمد ترین متد آموزشی در خدمت علاقمندان شبکه است .

آموزش به دو صورت حضوری و مجازی برگزار می شود .

آموزش حضوری:

بعد از ثبت نام و دریافت برنامه کلاسی ، به معرفی سرفصل ها و اهداف هریک از آنها پرداخته می شود و در بازه ی زمانی تعیین شده علاوه بر دانش و پیاده سازی عملی ، فایلی ویدئویی هریک از سرفصل ها را دریافت می کنند تا کار آموزان بتوانند فرصتی برای مشاهده دوباره مراحل برای تثبیت اطلاعات و تکرار بیشتر مباحث داشته باشند .

آموزش مجازی:

1. شرکت در کلاسهای online :

بعد از ثبت نام و گرفتن برنامه ی آموزشی ، در جلسات online  شرکت می کنند و  دوره را به کمک استادی مجرب فرا می گیرند .

 

2. آموزش از راه دور:

در این متد دانشجویان برنامه ای را دریافت می کنند و بنا به سرفصل های تعیین شده ، فایل ها به صورت کتاب الکترونیک و پکیج مالتی مدیا از طریق پست را دانلود دریافت می کنند .

و بعد از اتمام هر بخشی که توسط کارشناسان آموزش تعیین شده ، به رفع اشکال و پرسش و پاسخ با اساتید می پردازند تا دوره به اتمام برسد .

شاید شما هم در اطراف خود دانشجویانی را دیده اید که پس از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه هیچ ایده و برنامه ای برای آینده ی خود ندارند . شاید دیده اید افرادی را که از رشته کامپیوتر فارغ التحصیل می شوند و ممکن است در بعد تئوری خوب باشند اما وقتی قصد ورود به بازار کار دارند ، ضعف در بعد عملی به شدت احساس می شود. به راستی چطور باید این ضعف را برطرف کرد؟ چطور باید خود را برای ورود به بازار کار آماده کرد؟

جواب واضح است : تقویت بعد عملی !

 برای داشتن یک موقعیت شغلی مناسب تنها نمرات بالای دانشگاهی کافی نیست حتی در برخی موارد ممکن است اهمیتی هم نداشته باشد. چه بسیار دانشجویانی که در درس شبکه های کامپیوتری نمره بالایی گرفته اند اما قادر نیستند دو کامپیوتر را با هم شبکه کنند.

 گروه آموزشی هیوا  در حوزه تخصصی خود یعنی شبکه به تقویت بعد عملی افراد می پردازد اما چگونه ؟ در ادامه به بررسی روش های خاص شرکت هیوا خواهیم پرداخت:

 1- برگزاری دوره های تخصصی:

 در شرکت هیوا دوره های تخصصی مایکروسافت شامل دوره های  MCSA 2012 ، MCSE 2012، MCITP 2008 ،TMG  و Exchange برگزار می شود. تمامی کلاس های دوره ها به صورت عملی برگزار می شود وکارآموز مبحث را به صورت عملی فرا خواهد گرفت.

 به عنوان یکی از نقاط قوت اعضای گروه آموزشی هیوا می توان به این نکته اشاره کرد که حوزه کاری اعضای گروه آموزشی هیوا صرفا محدود به بعد آموزشی نمی شود بلکه در پروژه های حرفه ای نیز مشغول به کار بوده و می توانند تجربیات کاری و حرفه ای خود را همزمان در کلاس ها به کارآموزان منتقل کنند و آنان را هرچه بیشتر و بهتر با فضای کاری آشنا کنند.

 دوره های تخصصی

 

2- کارگاه های تخصصی:

  علاوه بر برگزاری دوره های تخصصی شبکه در شرکت هیوا ، کارگاه های تخصصی شبکه هم برگزار می شود. این کارگاه های تخصصی یکی از بهترین روش های تقویت بعد عملی و فنی افراد است. اما تفاوت کارگاه های تخصصی شبکه با دوره های تخصصی شبکه در چیست؟ برای پاسخ به این سوال بهتر است به این سوال پاسخ داد که طرفداران این کارگاه ها چه کسانی هستند؟

  •   مسئولین IT ادارات و سازمان ها؛ مسئولین IT برای ارتقاء دانش فنی خود چه بسا به این کارگاه های تخصصی بیش از هر گروه دیگری نیاز پیدا کنند،با توجه به این که این عزیزان شاغل هستند و شاید فرصت کافی برای گذراندن دوره ها را ندارند شرکت در کارگاه ها بهترین گزینه برایUpdate ماندن مسئولین IT است. یکی دیگر از ویژگی های کارگاه ها برگزاری کارگاها در روز های آخر هفته است. در کارگاه های تخصصی هیوا هر بار تنها به یک مبحث خاص از یک دوره پرداخته می شود مثلا کارگاه Routing and Remote Access Services که به راه اندازی یک روتر نرم افزاری به کمک ویندوز سرور می پردازد، خود یکی از سرفصل های ترم چهارم دوره MCITP است. با این توضیح تفاوت بین کارگاه های تخصصی و دوره های تخصصی هیوا آشکار شد.
  •   کارآموزانی که در حال گذراندن دوره ها شبکه هستند هم , از دیگر مخاطبان کارگاه های تخصصی هستند. این دوستان بیشتر برای تثبیت آموخته های خود در این کارگاه ها شرکت می کنند. لازم به ذکر است که شرکت در این کارگاه ها برای کارآموزانی که در حال گذراندن دوره هستند رایگان است.
  •   افرادی که قصد آشنایی با نحوه برگزاری کلاس ها و متد آموزشی هیوا را دارند نیز می توانند در این کارگاه ها شرکت کنند.

گارگاه تخصصی

 3- مالتی مدیای آموزشی :

 ما در گروه آموزشی هیوا بنا به درخواست دوستان و کارآموزان برای آن دسته از دوستانی که بنا به هر دلیلی امکان شرکت در دوره ها و یا کارگاه های تخصصی هیوا را ندارند و یا می خواهند دانسته های خود را تثبیت کنند در حال حاضر در حال تهیه مالتی مدیاهای آموزشی هستیم. در تهیه این مالتی مدیا سعی بر این است تا حد امکان از تمامی منابع آموزشی بهره ببریم . منابع مورد استفاده ما شامل: کتاب های مایکروسافت، Train Signal ، CBT Nugget ، TestOutو دانش و تجربه اعضای گروه می باشد . تلاش هر چه بیشتر ما بر این است تا مالتی مدیاهای تولید شده منطبق بر کلاس های عملی و حضوری باشد.

 مالتی مدیای آموزشی

 

4- دوره کارآموزی در شرکت هیوا :

پس از پایان حداقل نیمی از یک دوره مانند MCITP ، بهترین کارآموزان انتخاب می شوند و می توانند دوره 3 ماهه کارآموزی را در هیوا گذرانده . اما در دوره کارآموزی ، کارآموز چه خواهد آموخت؟

 در این دوره کوتاه مدت کارآموز در بعد اخلاق کاری و همچنین بعد تخصصی پرورش یافته و برای ورود به دنیای حرفه ای کاری آماده می شود. کارآموز در محیط کاری شرکت قرار گرفته و به عنوان یکی از کارمندان شرکت در نظر گرفته می شود. کارآموز موظف به رعایت آیین نامه کارآموزی است. در این مدت کارآموز مسئولیت پذیری کاری، نحوه ارتباط با مافوق، نحوه ارتباط با همکاران و شیوه مناسب رفتار با مشتریان یاد می گیرد و نظم و انضباط کاری را خواهد آموخت. در مواردی که کارآموز در نقاط ضعف خود به چالش کشیده خواهد شد تا بتواند آنها را برطرف سازد. چگونگی غلبه بر استرس کاری را تا حدودی می آموزد و یاد می گیرد چگونه در حیطه وظایف کاری خود عمل کند. با شیوه درست برنامه ریزی کاری آشنا می شود. این تنها بخشی از بعد آداب کاری است. اما در بعد تخصصی با توجه به سطح توانایی های کارآموز ،کارهایی برای او تعریف شده و مسئولیت هایی به او واگذار می شود . در این حین دقت ، سرعت و خلاقیت های فردی و پشتکار او مورد ارزیابی قرار می گیرد. ممکن است کار آموز در طول دوره کارآموزی خود در شرکت، بارها و بارها در شرایطی قرار بگیرد که تا کنون با آن مواجه نشده است و باید این توانایی را دارا باشد تا از پس کارها برآید. در صورتی که کارآموز در زمینه ی تخصصی خود دارای ضعف باشد آموزش های لازم به او داده خواهد شد اما شیوه آموزش به کارآموز در دوره کارآموزی با شیوه آموزش کلاسی قطعا متفاوت خواهد بود. در پایان دوره کارآموزی در صورتی که کارآموز از لحاظ اخلاق کاری و مهارت های تخصصی مورد تایید قرار بگیرد، در صورت نیاز شرکت، به عنوان عضوی جدیدی به خانواده هیوا می پیوندد.

 کارآموزی

 

روزی یک خط، فرمان با خط فرمان

پوشه Hiva1 رو که در درایو E قرار داره، با نام Hiva2 به اشتراک بزار! چطوری ؟
Net Share Hiva2=E:\Hiva1

بیشتر بگو!

به دوستانتان هم بگویید...

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دوره های جدید

 

کانال تلگرام و اینستاگرام هیوا شبکه

telegram Hivashabakeinstagram hiva.network

تجهیزات شبکه

هر جای ایران که هستید...
ما پشتیبان و مشاور شما هستیم...

 

سامانه مشاوره و پشتیبانی

سازمان ها و ادارات ...

کارخانه ها و شرکت ها ...

 

تا راه اندازی و نگهداری از

سرویس های شبکه شما ...

با ما در تماس باشید ...

 

تلفن: 33241269-13

تلفن: 33260041-13

ایمیل: info@hiva-network.com

محصول ویژه برای شما

در جستجوی محصول آموزشی خاصی هستید اما هرچه جستجو می کنید آن را نمی یابید ؟

به ما بگویید...